Sziasztok! Meghoztam a 41.részt. Valamelyik nap épp azon gondolkoztam, hogy nemsokára befejezem a blogot. Ti mit szóltok az ötlethez? Hogyha sokan írjátok, hogy ne, akkor talán folytatom. Én élvezem az írást, és totál feldobja a napjaimat, csak nem tudom, hogy érjen véget. Mostanában? Vagy még ne? Mindenesetre köszönöm a több mint 1900 látogatót. jó olvasást!(:
* Zayn szemszöge*
- Te teljesen megőrültél! - jelentettem ki határozottan.
- Nagyon kikészültem.... - mondta könnyes szemekkel.
- Én itt leszek melltetted. Akármi történik.
- Zayn, én nagyon szeretlek téged, de őt senki nem pótolhatja.
- Megértem! - mondtam, majd megöleltem, ledöntöttem az ágyra, és megcsókoltam. Vetkőztetni kezdtem, és ő is engem...
- Hé. Ugye nem akarunk mi is gyereket? - kérdezte nevetve.
- De én ezt már nem bírom. - válaszoltam én is röhögve.
- Sajnálom.- Suttogta.
- Óvatos leszek... - húztam a számat, és próbálkoztam a kiskutya pofával, de nem adta meg magát. - Na jó... Te akartad. - vigyorogtam, és csikizni kezdtem.
- NEEEE. ZAYN. - visítozott, mire befogtam a száját, és folytattam.
- Ne? Kérj meg szépen. - mosolyogtam, mert élvezet volt nézni ahogy szenved.
- Neeee. Légy szíves hagyd abba. BE PISILEK. ZAYN. - nevetett.
Amint abba hagytam megköszönte, és hozzám vágott egy párnát.
- Hülye. - mondta keresztbe font karral, és egy csók közben ledöntött az ágyra.
- Szeretlek. - suttogtam a fülébe, és végig simítottam kezemet a derekán.
- Én jobban. - vigyorgott, és végig húzta kezét a mellkasomon. - Viszont az nem ér, hogy te nem vagy csikis. - nevetett.
- Mi az, hogy nem ér? - csikiztem meg a nyakát, mire elhúzódott tőlem. Órákig beszélgettünk,azt is csak néha szakította meg egy-egy csókcsata.
*Harry szemszöge (másnap reggel)*
- Basszus... - mondtam - Adri. - Ébresztettem fel egy csókkal, majd kipattant az ágyból.
- SULI. - üvöltött, és már rohant is a fürdő szoba felé. - Panna. - dörömbölt az ajtón, és abban a pillanatban kijött, hajára csavart törülközővel, és megtorpant előttem.
- Harry. - fonta keresztbe a kezét.
- Panna... - válaszoltam, és elmentünk ellenkező irányba, amit a többiek kerek szemmel néztek végig.
- Ez meg mi volt? - kérdezte Boo bear röhögve.
- Nem tudod miről maradtál le tegnap... - válaszoltam a fejemet vakargatva.
- Miről?
Nem válaszoltam, csak leültem, és bámultam magam elé, mikor Adri jött ki a fürdőszobából, és a fülembe súgta, hogy nagyon rosszul van.
- Bébi. - mondtam szomorúan az arcát simogatva. - Mi legyen?
- Szólok anyának... - vágta rá, és már a fülénél is volt a telefon.
Pár perc múlva visszajött, és közölte, hogy nem megy suliba. Elmondtam Zaynnek, aki egyből dühöngeni kezdett, mert tudta, hogy Panna gyalog nem ér be az órára.
- Majd én elviszlek. - mondta Louis, és pár perc múlva már úton is voltak, de Zayn nem ment velük, mert olyan álmos volt, hogy visszafeküdt aludni.
*Louis szemszöge*
Beültünk a kocsiba, Panna végig énekelte az utat, én pedig röhögtem.
- Nem tetszett? - kérdezte gúnyosan.
- De. Tényleg. Csak olyan aranyos vagy. - vágtam rá, de miután kimondtam rájöttem, hogy rossz ötlet volt.
- Ezt, hogy érted?
- Nem tudom miért mondtam... - magyarázkodtam, ő meg nevetni kezdett.
- Louis..Louis. - mosolygott mikor beálltunk az iskola parkolójába.
Kiszálltunk a kocsiból, Pannát pedig leszólította valaki.
- Ez ki már megint? - kérdezte
- ÖÖö Louis, ő a testvérem Balázs, Balázs, ő Louis.
- Ő is valami One direction tag?
- Igen...- mondta alig hallhatóan Panna.
- Csá. - fogtam vele kezet, de láttam az arcán, hogy nem nagyon bírja a társaságom, úgy hogy úgy döntöttem elköszönök.
- Amúgy te nem Zaynnel jársz? - kérdezte Balázs Panna felé fordulva.
- Nem.nem. félre érted a dolgot. Én csak elhoztam. Mert... öm...
- Zayn nem tud vezetni. - segített ki Panna, majd tátogtam egy köszönömöt, és elbúcsúztunk. Balázs elment, mi pedig pár percet még beszélgettünk. Panna egyszercsak véletlenül megbotlott, én pedig elkaptam a karját, de elég félreérthetően nézett ki az egész. Ott szerencsétlenkedtünk. És sajnos ha jól láttam készült rólunk néhány fénykép is...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése