2012. július 27., péntek

42.fejezet - Liz

Sziasztok! Itt is van a 42. fejezet. Remélem tetszeni fog. Jó olvasást!(:


*Panna szemszöge*
- Á. Köszönöm. - mondtam, majd elengedtem Louis karját, és hála ként megöleltem. Elég furán viselkedett, de nem foglalkoztam vele, úgyhogy bementem a suliba. Fel a terembe, ahol valaki megdobott egy papír galacsinnal.
- Hé. Ez most mért  jó neked? - kérdeztem gúnyosan, ő pedig a papír darabra mutatott. Felvettem, és a helyemre sétáltam. Kinyitottam, s a következő szöveg állt benne:
*Vagy szakítassz vele, vagy nagyon... nagyon megbánod.
                                 Liz *
Mikor az utolsó szavakat olvastam hangosan felröhögtem, mire mindenki rám nézett, Liz pedig megdobott egy újabb galacsinnal. Amibe a következő volt írva:
* Vannak fényképeim... *
Felé fordítottam a fejem és láttam, hogy mutogatja azt a képet amin éppen megölelem Louist.
- Csak nem gondolod, hogy ezért fog "szakítani" velem? - nevettem.
- Majd meglátjuk. - mondta, és átdobta a vállán hosszú szőke haját. Engem üldöznek a szőkék. Eddig itt volt Perrie, most Liz. Hát nem szép az élet? Mire észhez kaptam már javában tartott az óra.
- Panna. Te tudod a választ a kérdésre?  - kérdezte a tanár.
- Öö. Rákóczi Ferenc? 
- Biztos ez is jó válasz valamire, de én a háromszög kerületére vagyok kíváncsi...  Gondolom egészen máshol jár az eszed kislányom... - jött oda a tanár az asztalomhoz.
- Biztos az ex barátján... Zaynen. - röhögött Liz gúnyosan.
- Hallottam hírét. - vigyorgott a tanár, és visszament a táblához magyarázni.
Az órák lassan teltek. Mikor végeztem, az iskola előtt hatalmas tömeg állt. Nagy nehezen átvergődtem magam a tömegen, és láttam, hogy Liz Zaynek mutogatja a fényképezőjét, Zayn pedig veszettül röhög.
- Szia. - köszöntem, Zayn pedig magához ölelt, megpuszilta a fejem búbját, majd hosszan megcsókolt.
- MI VAN? - üvöltött Liz. - Szóval nem haragszol rá?
- Dehogy haragszok. Hülye vagy? Megölelte. Louis amúgy is mindent elmagyarázott. - vigyorgott Zayn, én pedig megfogtam a kezét.
- Mehetünk? - kérdezte, bólintottam, és elindultunk hozzám.


*Harry szemszöge*
Adri köntösben ült a kanapén, én vittem neki vizet. Vágtam fel neki kockákra gyümölcsöt is.
- Harry. - mosolygott sápadtan. - Olyan... kedves vagy hozzám. Nagyon szeretlek. Köszönöm. Köszönöm, hogy vagy nekem - Csókolt meg, leültem mellé és megfogtam a kezét.
-Adrienn! Én köszönöm... 
Nem sokkal később, olyan fél tíz körül, elindultunk az orvoshoz,s beültünk a kocsiba. Fél kezem Adri combjára tettem, másikkal vezettem.
- Minden rendben lesz. - biztatgattam, de nem sikerült felvidítani.Énekeltem is neki, de ő egész úton csöndben volt. - Ma Louist megölelte Panna, és egy csaj terjeszteni kezdte Pannáról, hogy megcsalja Zaynt.
- Váltottam témát, de ez sem hatott. - Szeretem a csokoládét! - jelentettem ki kínomban, mire Adri felnevetett. 
- Harry. Jól vagyok. Tényleg.... Nem kell produkálnod magad. - mondta, mikor beálltunk a parkolóba.
- Készen állsz? - kérdeztem a rendelő előtt állva
- Nem. Te? 
- Én sem. - nevettem a fejemet vakargatva, majd beléptünk az orvosi szobába...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése