2012. július 29., vasárnap

45.fejezet - Zaynna

 Sziasztok! Meghoztam a 45. fejezetet. Remélem tetszeni fog. +18. Kiskorúaknak nem ajánlott xd. 
Jó olvasást!(:

*Harry szemszöge*
Mikor elengedtük egymást, Panna rám mosolygott, és vissza mászott Zaynhez. Ő megpuszilta a homlokát, s végre mindannyian, együtt beszélgetni kezdtünk. Néha Pannára néztem, aki Zayn ölébe dőlve nevetett. Egyszer csak megcsörrent a telefonom.
- Haló?
- Szia drágám. Csak érdeklődök, hogy mi újság...
- Nincsen semmi anyu.
- Adrival jól megvagytok? - kérdezősködött.
- Igen. - mosolyogtam. - Majd látjuk egymást. -Ráztam le gyorsan, és letettem a telefont. - Bocs. Csak... anya aggódik. - vigyorogtam.

*Louis szemszöge*
- Srácok. Mi holnap reggel elmegyünk nászútra. - mondta Louis Eleanort ölelgetve, és láttam, ahogy Liam és Danielle kereszte font karral ülnek egymás mellett.
- Minden oké? - kérdezte Harry.
- Ja. - vágta rá Danielle. Amit azért furcsálltunk, mert öt perce még semmi bajuk nem volt.
- Én pedig elviszem Adrit Bunge Jumpingozni. - váltott témát Harry.
- Komolyan? Az zsíííír. - mondta Panna.
- Menjünk mi is? - kérdezte Zayn a haját simogatva.
- NE! - vágta rá egyből, mire Zayn nevetni kezdett.
- Te tudod. - vonta meg a vállát.
- Én most megyek.. Szerintem Adrihoz. - mosolygott Harry.
- HAZZAAAA. - mondtam szomorúan, mire oda jött hozzám, és megölelt. - Szeretlek súgtam nevetve a fülébe, majd kisétált a házból.
Zayn hirtelen ránk nézett, és mintha kérlelő arcot vágott volna, arra célozva, hogy menjünk el valahova.
- Szerinteeeem... - dadogtam. - Mi.. Ö... Megnézzük a várost. - Fogtam meg Eleanor kezét, ahogy Liamét is, és magam után húzva őket, lementünk a Dunához.

*Zayn szemszöge*
-Ketten maradtunk. - Kacsintottam, mire Panna elmosolyodott.
- Na gyere. - mondta, és megragadva a karomat, s maga után húzott.
- Hova megyünk? - kérdeztem nevetve, mire felém fordult, és megcsókolt.
Az emeleten is van egy terasz, oda vezetett, és mondta, hogy várjak itt.
Pár perc múlva kijött egy takaróval, és egy pokróccal. 
- Mit csinálsz? - vigyorogtam, mire leterítette a takarót a földre, és magával rántott a padlóra, és hosszan megcsókolt. Reméltem, hogy bekövetkezik amire rég óta vártam. Miután fél órája csókolóztunk, levettem a pólóját, és ő is az enyémet, majd tovább vetkőztettük egymást. Már majdnem meztelenül feküdtünk a takaró alatt, végre megtörtént, és fantasztikus volt.
Pár óra beszélgetés után felöltöztünk, és lassan el is aludtunk.











*Eleanor szemszöge*
Éppen naplemente volt mikor leértünk a Dunához. A romantikázást csak Louissal  élveztük. Danielle és Liam közt látszott, hogy van valami konfliktus, de nem akartuk még jobban elrontani a kedvüket.
- Szeretlek Louis. - mosolyogtam, és megcsókoltam. 
- Én is téged El... - mondta a csókunk után.

*Harry szemszöge*
Elmentem Adrihoz, és mikor a ház elé értem, kavicsokkal elkezdtem dobálni az ablakát, majd mosolyogva kinézett.
- Hű de romantikus valaki. -suttogta, mire nevetni kezdtem.
- Gyere ki. - mondtam, és pár perc múlva már csókolóztunk is, és megpörgettem a levegőben.
- Kibírod az éjszakát nélkülem? - kuncogott.
- Nem! - mondtam határozottan, és mélyen a szemébe néztem.
- Ajj. Várj itt! - vigyorgott, és berohant a házba, majd pár perc múlva visszajött, egy táskával a kezében, és a fülembe súgta:
- Szökjünk meg.



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése